Plugins - XML Sitemap Generator for Google - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: Include products
pl: Uwzględnij produkty

en: Microsoft Bing API Key: %s
pl: Klucz API Microsoft Bing: %s

en: More external pages cannot be added: The max_input_vars value in the PHP configuration has been exceeded, please increase the value and try again.
pl: Nie można dodać więcej stron zewnętrznych: wartość max_input_vars w konfiguracji PHP została przekroczona. Zwiększ wartość i spróbuj ponownie.

en: “Search engines have not been notified yet. Publish or update a post to update your sitemap modification dates and notify IndexNow-compatible search engines.”
pl: „Wyszukiwarki nie zostały jeszcze powiadomione. Opublikuj lub zaktualizuj wpis, aby zaktualizować daty modyfikacji mapy witryny i powiadomić wyszukiwarki zgodne z IndexNow”.

note: translators: %s: search term
en: No registration required, however, you can join the <a href='%s' target='_blank'>Microsoft Bing Webmaster Tools</a> for more crawling details.
pl: Rejestracja nie jest wymagana. Możesz jednak skorzystać z <a href='%s' target='_blank'>Narzędzia Microsoft Bing dla webmasterów</a>, aby uzyskać więcej szczegółów na temat indeksowania.

en: Use IndexNow Protocol to notify Microsoft Bing, Seznam.cz, Naver, and Yandex search engines about updates to your site
pl: Użyj protokołu IndexNow, aby powiadomić wyszukiwarki Microsoft Bing, Seznam.cz, Naver i Yandex o aktualizacjach swojej witryny

en: Search Engine Updates:
pl: Aktualizacje wyszukiwarek:

en: IndexNow Protocol
pl: Protokół IndexNow

note: translators: %s: search term
en: Thank you for using Google XML Sitemaps! <a href='%s' target='_blank'>Please help us improve by taking this short survey!</a>
pl: Dziękujemy za korzystanie z Mapy witryn Google XML! <a href='%s' target='_blank'>Pomóż nam ulepszyć usługę, wypełniając tę ​​krótką ankietę!</a>

en: Help improve the software by sharing anonymous usage data with the developers.
pl: Pomóż nam udoskonalić oprogramowanie, udostępniając programistom anonimowe dane dotyczące użytkowania.

en: Product Categories
pl: Kategorie produktu

en: Links per page
pl: Odnośników na stronę

en: Include product tags
pl: Uwzględnij znaczniki produktów

en: Include product categories
pl: Uwzględnij kategorie produktów

en: Use this if you want to change the sitemap file name
pl: Użyj tego, jeśli chcesz zmienić nazwę pliku mapy witryny

en: Override the file name of the sitemap:
pl: Zastąp nazwę pliku mapy witryny:

en: e.g. '4M', '16M'
pl: np. „4M”, „16M”

note: translators: %s: search term
en: No registration required, but you can join the <a href='%s' target='_blank'>Google Search Console</a> to check crawling statistics.
pl: Rejestracja nie jest wymagana, ale możesz skorzystać z <a href='%s' target='_blank'>Konsoli wyszukiwania Google</a>, aby sprawdzić statystyki indeksowania.

note: translators: %s: search term
en: If you like the plugin, please <a target="_blank" href="%s">rate it 5 stars</a>! :)
pl: Jeśli podoba Ci się ta wtyczka, <a target="_blank" href="%s">oceń ją na 5 gwiazdek</a>! :)

en: Microsoft Bing Blog
pl: Blog Microsoft Bing

en: Bing Webmaster Tools
pl: Narzędzia Bing dla webmasterów

en: Google Search Blog
pl: Blog wyszukiwania Google

en: Google Search Console
pl: Konsola wyszukiwania Google

en: Visit Support Forum
pl: Odwiedź forum wsparcia

en: Follow the Forum
pl: Śledź forum

en: View Frequently Asked Questions
pl: Zobacz najczęściej zadawane pytania

note: translators: %s: search term
en: Your <a href='%s'>Reading Settings</a> signal to search engines not to index your website. While your sitemap will still be generated, the "Search engine visibility" setting should de-selected for optimal indexation.
pl: Twoje <a href='%s'>Ustawienia czytania</a> sygnalizują wyszukiwarkom, aby nie indeksowały Twojej witryny. Chociaż mapa witryny nadal będzie generowana, ustawienie „Widoczność w wyszukiwarkach” powinno być odznaczone dla optymalnej indeksacji.

en: Don't show this me anymore
pl: Nie pokazuj mi tego więcej

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and you are satisfied with the results, isn't it worth at least a few dollar? <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Sure, no problem!</a>
pl: Dziękujemy za korzystanie z tej wtyczki! Zainstalowałeś ją ponad miesiąc temu. Jeśli działa i jesteś zadowolony z rezultatów, czy nie warto wydać chociaż kilku dolarów? <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Darowizny</a> pomagają mi w dalszym wspieraniu i rozwoju tego <i>darmowego</i> oprogramowania! <a href="https://8rkh4sskhh.execute-api.us-east-1.amazonaws.com/gsg/v1/sitemap-donate-note">Jasne, nie ma problemu!</a>

en: Thanks for for supporting the project. We will reach out by email shortly.
pl: Dziękujemy za wsparcie projektu. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą mailowo.

en: <h4>One or more plugins conflict with proper indexation of your website. Use the deactivate button below to disable the extra sitemaps:</h4>
pl: <h4>Jedna lub więcej wtyczek koliduje z prawidłową indeksacją Twojej witryny. Użyj poniższego przycisku wyłączenia, aby wyłączyć dodatkowe mapy witryn:</h4>

en: <h4>Auto-updates aren not enabled for Sitemap Generator. Would you like to enable auto-updates to always have the best indexation features?
    					</h4>
    					<form method="post" id="enable-updates-form">
    					<input type="hidden" id="enable_updates" name="enable_updates" value="false" />
pl: <h4>Automatyczne aktualizacje nie są włączone w Generatorze map witryn. Czy chcesz włączyć automatyczne aktualizacje, aby zawsze korzystać z najlepszych funkcji indeksowania?
    					</h4>
    					<form method="post" id="enable-updates-form">
    					<input type="hidden" id="enable_updates" name="enable_updates" value="false" />

en: <div class="cookie-info-banner-wrapper" id="cookie-info-banner-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Help Us Improve!</h3>
    							<button class="close_popup" id="close_popup">
    							<img height="25" width="20" class="close_cookie_information" src="
pl: <div class="cookie-info-banner-wrapper" id="cookie-info-banner-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Pomóż nam się doskonalić!</h3>
    							<button class="close_popup" id="close_popup">
    							<img height="25" width="20" class="close_cookie_information" src="

en: <div class="modal-wrapper" id="modal-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Help Us Improve!</h3>
    						<p>Would you help us improve Google XML Sitemaps by sharing anonymous usage data?</p>
    						<p>Understanding feature usage and use cases better means we can provide you with the best indexation and indexing performance.</p>
    						<p><a href="https://auctollo.com/policies/privacy/" target="_blank">We respect your privacy!</a></p>
    						<p>&nbsp;</p>
    						<form method="POST">
    							<input type="submit" name="user_consent_yes" class="allow_consent" value="I want the best!" />
    							<input type="submit" name="user_consent_no" class "decline_consent" value="I don't know what I want" />
pl: <div class="modal-wrapper" id="modal-wrapper">
    						<div class="modal-container">
    						<h3>Pomóż nam się doskonalić!</h3>
    						<p>Czy pomożesz nam ulepszyć Mapy witryn Google XML, udostępniając anonimowe dane o użytkowaniu?</p>
    						<p>Lepsze zrozumienie wykorzystania funkcji i przypadków użycia oznacza, że ​​możemy zapewnić Ci najlepszą indeksację i wydajność indeksowania.</p>
    						<p><a href="https://auctollo.com/policies/privacy/" target="_blank">Szanujemy Twoją prywatność!</a></p>
    						<p>&nbsp;</p>
    						<form method="POST">
    							<input type="submit" name="user_consent_yes" class="allow_consent" value="Chcę tego, co najlepsze!" />
    							<input type="submit" name="user_consent_no" class "decline_consent" value="Nie wiem, czego chcę" />

en: <h4>Do you want the best SEO indexation technology for your website? Join the Google XML Sitemaps Beta Program now!</h4>
    						<input type="hidden" id="action" name="action" value="my_action" >
    						<div class="justify-content">
    						<a href="
pl: <h4>Chcesz mieć najlepszą technologię indeksowania SEO dla swojej witryny? Dołącz do programu beta Mapy witryn Google XML już teraz!</h4>
    						<input type="hidden" id="action" name="action" value="my_action" >
    						<div class="justify-content">
    						<a href="

note: Description of the plugin
en: This plugin improves SEO using sitemaps for best indexation by search engines like Google, Bing, Yahoo and others.
pl: Ta wtyczka poprawia SEO, wykorzystując mapy witryn w celu uzyskania najlepszej indeksacji przez wyszukiwarki takie jak Google, Bing, Yahoo i inne.

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least PHP %4$s. You are using PHP %2$s, which is out-dated and insecure. Please ask your web host to update your PHP installation or go to <a href='%1$s'>active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href='%3$s'>plugin website</a>.
pl: Niestety ta wersja Mapy witryn Google XML wymaga co najmniej %4$s PHP. Używasz PHP %2$s, które jest przestarzałe i niebezpieczne. Poproś swojego dostawcę hostingu o aktualizację instalacji PHP lub przejdź do <a href='%1$s'>włączonych wtyczek</a> i wyłącz wtyczkę Mapy witryn Google XML, aby ukryć ten komunikat. Starszą wersję tej wtyczki możesz pobrać ze <a href='%3$s'>strony wtyczek</a>.

en: Your PHP version is too old for XML Sitemaps.
pl: Twoja wersja PHP jest zbyt niska, aby używać wtyczki XML Sitemaps.

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least WordPress %4$s. You are using WordPress %2$s, which is out-dated and insecure. Please upgrade or go to <a href='%1$s'>active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href='%3$s'>plugin website</a>.
pl: Niestety ta wersja Map witryn Google XML wymaga co najmniej WordPressa %4$s. Używasz WordPressa %2$s, który jest przestarzały i niebezpieczny. Zaktualizuj lub przejdź do <a href='%1$s'>włączonych wtyczek</a> i wyłącz wtyczkę Mapy witryn Google XML, aby ukryć ten komunikat. Starszą wersję tej wtyczki możesz pobrać ze <a href='%3$s'>strony wtyczek</a>.

en: Your WordPress version is too old for XML Sitemaps.
pl: Zaktualizuj WordPressa do wyższej wersji, aby móc używać wtyczki XML Sitemaps.

en: Reset options
pl: Reset opcji

en: Update options
pl: Zaktualizuj opcje

en: Archives
pl: Archiwa

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
pl: Minimalny priorytet wpisu (nawet jeśli automatyczne przeliczanie jest włączone)

en: Posts (If auto calculation is disabled)
pl: Wpisy (jeśli automatyczne przeliczanie jest wyłączone)

en: Priorities
pl: Priorytety

en: Author pages
pl: Strony autorów

en: Tag pages
pl: Strony tagów

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
pl: Starsz archiwa (zmień tylko jeśli edytujesz stare wpisy)

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
pl: Aktualne archiwum tego miesiąca (powinno mieć taką samą częstotliwość jak strona główna)

en: Categories
pl: Kategorie

en: Static pages
pl: Statyczne strony

en: Posts
pl: Wpisy

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked 'hourly' less frequently than that, and they may crawl pages marked 'yearly' more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked 'never' so that they can handle unexpected changes to those pages.
pl: Należy pamiętać, że wartość tego znacznika jest traktowana jako wskazówka, a nie polecenie. Chociaż roboty wyszukiwarek biorą pod uwagę te informacje przy podejmowaniu decyzji, mogą indeksować strony oznaczone jako „godzinowe” rzadziej, a strony oznaczone jako „roczne” częściej. Jest również prawdopodobne, że roboty będą okresowo indeksować strony oznaczone jako „nigdy”, aby móc reagować na nieoczekiwane zmiany na tych stronach.

en: Change Frequencies
pl: Zmień częstotliwości

en: Child posts won't be excluded automatically!
pl: Wpisy potomne nie będą automatycznie wykluczane!

en: List of IDs, separated by comma
pl: Lista ID, oddzielonych przecinkami

en: Exclude the following posts or pages:
pl: Wyłącz następujące wpisy lub strony:

en: Exclude posts
pl: Wyklucz wpisy

en: Excluded categories
pl: Wykluczone kategorie

en: Excluded Items
pl: Wykluczone pozycje

en: This is highly recommended and helps the search engines to know when your content has changed. This option affects <i>all</i> sitemap entries.
pl: To ustawienie jest ściśle zalecane i pomaga wyszukiwarkom dowiedzieć się, kiedy została zmieniona treść. Opcja dotyczy <i>wszystkich</i> wpisów mapy strony.

en: Include the last modification time.
pl: Dołącz czas ostatniej modyfikacji.

en: Further options
pl: Dalsze opcje

note: translators: %s: search term
en: Include custom post type %s
pl: Dołącz własny rodzaj wpisu %s

en: Custom post types
pl: Własne typy treści

note: translators: %s: search term
en: Include taxonomy pages for %s
pl: Dołącz taksonomię strony dla %s

en: Custom taxonomies
pl: Własne taksonomie

en: Include tag pages
pl: Zawiera strony tagów

en: Include author pages
pl: Zawiera strony autorów

en: Include archives
pl: Zawiera archiwa

en: Include categories
pl: Zawiera kategorie

en: Include static pages
pl: Zawiera statyczne strony

en: Include posts
pl: Zawiera wpisy

en: Include homepage
pl: Uwzględnij stronę główną

en: WordPress standard content
pl: Standardowa zawartość WordPressa

en: Sitemap Content
pl: Zawartość mapy strony

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
pl: Wszystkie wpisy mają ten sam priorytet, który jest zdefiniowany &quot;Priorytety&quot;

en: Do not use automatic priority calculation
pl: Nie używaj automatycznego obliczania priorytetu

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
pl: Wybierz sposób obliczania priorytetu poszczególnych wpisów:

en: Post Priority
pl: Priorytet wpisu

en: Add new page
pl: Utwórz stronę

en: No pages defined.
pl: Brak zdefiniowanych stron

en: Change Frequency
pl: Zmień częstotliwość

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
pl: Wpisz datę ostatniej zmiany jako YYYY-MM-DD (na przykład: 2005-12-31) (opcja).

en: Last Changed
pl: Ostatnio zmieniony

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
pl: Wybierz priorytet strony w odniesieniu do innych stron. Na przykład, strona główna może mieć wyższy priorytet niż informacje o tobie.

en: Priority
pl: Priorytet

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
pl: Wpisz adres URL strony. Przykłady: http://www.foo.com/index.html lub www.foo.com/home

en: URL to the page
pl: URL strony

en: If your site is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the site directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
pl: Jeśli Twoja witryna znajduje się w podkatalogu i chcesz dodać strony, które NIE znajdują się w katalogu witryny ani poniżej, MUSISZ umieścić plik mapy witryny w katalogu głównym (sprawdź sekcję „Lokalizacja pliku mapy witryny” na tej stronie)!

en: Note
pl: Notatka

en: Additional Pages
pl: Dodatkowe strony

en: (The required PHP XSL Module is not installed)
pl: (Wymagany moduł PHP XSL nie jest zainstalowany)

en: Include sitemap in HTML format
pl: Dołącz mapę strony w formacie HTML

en: Use this if your site is in a sub-directory, but you want the sitemap be located in the root. Requires .htaccess modification.
pl: Użyj tego, jeśli Twoja witryna znajduje się w podkatalogu, ale chcesz, aby mapa witryny znajdowała się w katalogu głównym. Wymaga modyfikacji pliku .htaccess.

en: Override the base URL of the sitemap:
pl: Nadpisz domyślny adres URL mapy strony:

en: Use default
pl: Użyj domyślnych

en: Full or relative URL to your .xsl file
pl: Absolutna lub relatywna ścieżka to twojego plik .xsl

en: Include a XSLT stylesheet:
pl: Załącz arkusz stylu XSLT:

en: Disable this option if you get garbled content or encoding errors in your sitemap.
pl: Wyłącz tę opcję, jeśli w mapie witryny widzisz zniekształconą treść lub błędy kodowania.

en: Try to automatically compress the sitemap if the requesting client supports it.
pl: Spróbuj automatycznie skompresować mapę witryny, jeśli żądający klient to obsługuje.

en: in seconds, e.g. '60' or '0' for unlimited
pl: w sekundach, np. „60” lub „0” dla nieograniczonego czasu

en: Try to increase the execution time limit to:
pl: Spróbuj zwiększyć limit czasu wykonywania do:

en: Try to increase the memory limit to:
pl: Spróbuj zwiększyć limit pamięci do:

en: Advanced options:
pl: Zaawansowane opcje:

en: The virtual robots.txt generated by WordPress is used. A real robots.txt file must NOT exist in the site directory!
pl: Używany jest wirtualny plik robots.txt generowany przez WordPress. Prawdziwy plik robots.txt NIE może znajdować się w katalogu witryny!

en: Add sitemap URL to the virtual robots.txt file.
pl: Dodaj odnośnik do mapy strony do wirtualnego pliku robots.txt.

en: Notify Google about updates of your site
pl: Powiadom Google o aktualizacjach swojej witryny

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Basic Options
pl: Opcje podstawowe

en: Since you are using Nginx as your web-server, please configure the following rewrite rules in case you get 404 Not Found errors for your sitemap:
pl: Ponieważ używasz Nginx jako swojego serwera proszę skonfiguruj następujące reguły nadpisywania w sytuacji, gdy dla mapy strony uzyskasz błąd 404 Nie znaleziono:

en: Webserver Configuration
pl: Konfiguracja serwera

note: translators: %s: search term
en: If you encounter any problems with your sitemap you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
pl: Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z mapą witryny, możesz użyć <a href="%d">funkcji debugowania</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: It took %time% seconds to notify %name%, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
pl: Powiadomienie %name% zajęło %time% sekund. Być może chcesz wyłączyć tę funkcję, aby skrócić czas budowy.

en: %s was <b>successfully notified</b> about changes.
pl: %s został <b>pomyślnie powiadomiony</b> o zmianach.

note: translators: %s: search term
en: The URL to your sitemap index file is: <a href='%1$s'>%2$s</a>.
pl: Adres URL pliku indeksu mapy witryny to: <a href='%1$s'>%2$s</a>.

note: translators: %s: search term
en: There is still a sitemap.xml or sitemap.xml.gz file in your site directory. Please delete them as no static files are used anymore or <a href='%s'>try to delete them automatically</a>.
pl: W katalogu Twojej witryny nadal znajduje się plik sitemap.xml lub sitemap.xml.gz. Usuń je, ponieważ nie są już używane żadne pliki statyczne lub <a href='%s'>spróbuj usunąć je automatycznie</a>.

en: Enable
pl: Włącz

en: Support Topics have been disabled. Enable them to see useful information regarding this plugin. No Ads or Spam!
pl: Tematy pomocy zostały wyłączone. Włącz je, aby uzyskiwać przydatne informacje o wtyczce. Brak reklam czy spamu!

en: No support topics available or an error occurred while fetching them.
pl: Nie ma dostępnych tematów pomocy lub wystąpił błąd ich pobierania

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Recent Support Topics / News
pl: Ostatnie tematy pomocy / Nowości

note: translators: %s: search term
en: Result of the last ping, started on %date%.
pl: Wyniki ostatniego polecenia ping, począwszy od %date%.

en: Search engines haven't been notified yet
pl: Wyszukiwarki nie zostały jeszcze powiadomione

en: Sitemap Resources:
pl: O mapie strony:

en: translator_url
pl: http://kubazwolinski.com/wordpress/tlumaczenie-wtyczki-google-xml-sitemaps/

en: translator_name
pl: Strona tłumaczenia

en: Report a Bug
pl: Zgłoś błąd

en: Suggest a Feature
pl: Zaproponuj funkcję

en: Plugin Homepage
pl: Strona domowa wtyczki

en: About this Plugin:
pl: O wtyczce:

en: Don't show this anymore
pl: Nie pokazuj tego więcej

note: translators: %s: search term
en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin some time ago. If it works and your are satisfied, why not <a href='%1$s'>rate it</a>. and <a href='%2$s'>recommend it</a> to others? :-)
pl: Dziękujemy za korzystanie z tej wtyczki! Zainstalowałeś ją już jakiś czas temu. Jeśli działa i jesteś zadowolony, dlaczego nie <a href='%1$s'>ocenić jej</a> i <a href='%2$s'>polecić</a> innym? :-)

en: No thanks, please don't bug me anymore!
pl: Nie, dzięki. I nie zawracaj mi więcej tym głowy!

en: Sure, but I already did!
pl: Dzięki, ale już to zostało zrobione!

en: Hide this notice
pl: Ukryj powiadomienie

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
pl: Wielkie dzięki za wsparcie. Pomagasz mi rozwijać tę wtyczkę oraz inne darmowe oprogramowanie!

en: Ping was executed, please see below for the result.
pl: Ping został wykonany, zobacz poniżej na wyniki.

en: All done!
pl: Gotowe!

en: The plugin is notifying the selected search engines about your main sitemap and all sub-sitemaps. This might take a minute or two.
pl: Wtyczka będzie informować wybrane wyszukiwarki o głównej mapie strony witryny, zawierającej listę map stron. To może potrwać chwilę.

en: Notify Search Engines about all sitemaps
pl: Poinformuj wyszukiwarki o wszystkich sitemapach

en: The old files were successfully deleted.
pl: Stare pliki zostały pomyślnie usunięte.

en: The old files could NOT be deleted. Please use an FTP program and delete them by yourself.
pl: Stare pliki NIE MOGŁY zostać usunięte. Proszę usunąć je samodzielnie korzystając z programu FTP.

en: The default configuration was restored.
pl: Domyślna konfiguracja została przywrócona.

en: Error while saving pages
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania stron.

en: Pages saved
pl: Strony zostały zapisane

en: Error while saving options
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania opcji

en: Configuration updated
pl: Konfiguracja zaktualizowana

note: Plugin Name of the plugin
en: XML Sitemap Generator for Google
pl: Generator map witryn XML dla Google

en: Support
pl: Wsparcie

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: XML-Sitemap Generator
pl: Generator XML-Sitemap

en: Never
pl: Nigdy

en: Yearly
pl: Co roku

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Weekly
pl: Tygodniowo

en: Daily
pl: Codziennie

en: Hourly
pl: co godzinę

en: Always
pl: Zawsze

en: Uses the average comment count to calculate the priority
pl: Używa średnią liczbę komentarzy do obliczania priorytetu wpisu

en: Comment Average
pl: Średnia komentarzy

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
pl: Używa liczbę komentarzy do obliczania priorytetu wpisu

en: Comment Count
pl: Liczba komentarzy
